nedeľa 5. augusta 2012

Tokyo Quilt Festival 2013

Dnes je posledný deň mojej dvojtýždňovej dovolenky! Naplánovala som si toho síce viac, no čo už, stihnem to aj neskôr a možno lepšie. Presťahovala som si ateliér, boli sme na bicykloch, zavárala som a hlavne som si oddýchla na terase. Chcela som ušiť konečne deku z medzinárodnej výmeny blokov, no k tomu som sa nedostala, vlastne návrh mám na papieri, ale k šitiu som sa nemohla dokopať.  Dnes, v posledný deň som našla na blogu Kataríny odkaz, že treba tento týždeň odoslať bloky do Tokya. Čítala som už predtým pozvánku na Tokyo Quilt Festival, ale nevenovala som mu pozornosť, pretože som vedela, že sa k šitiu nových vecí asi nedostanem. Ale pri sťahovaní ateliéru som našla tri bloky, ktoré vznikli možno pred tromi rokmi, keď som skúšala šitie na papier. Jeden z nich teraz využijem a pošlem.


 Boli to prvé pokusy šitia na papier, z ktorých vznikla pekná deka.


Rozhodla som sa, že tento blok hneď zajtra pošlem. A potom sa pustím do šitia deky z IBS (International Block Swap). Už sa teším.

1 komentár:

  1. Jarka, to je perfektné! Ten blok sa vynikajúco hodí. A deka je nádherná! Normálne rozmýšľam, že sa inšpirujem. Aj farbami, aj vzorom :)

    OdpovedaťOdstrániť