utorok 20. januára 2015

SPLNENÝ SEN!

Minulý rok bol hrozný! Od začiatku roka som mala zdravotné problémy, ktoré sa vyriešili až ku koncu roka. Síce som bola na dvoch výstavách patchworku a to v Prahe  a Karlsruhe, na svadbe v Peterburgu, no môj kašeľ ma stále sprevádzal a nie a nie sa ho zbaviť. V novembri sa mi to konečne podarilo a tak som si mohla užívať koniec roka a vianoce. Pred vianocami sme sa zišli celá rodiny, na zabíjačke našich mangalíc, užili sme si troch srandy ale zvládli sme aj nápor návštevníkov nášho domu!
Kvôli tomu som nemala náladu prispievať na môj blog, riešila som len Facebook. Hádam sa to tento rok zlepší a môžete sa tešiť na viac mojich príspevkov.Dúfam, že tento rok ma nepostihne žiadna choroba a vyliečim aj bolesti v ramene. Som večný optimista.
A práve preto, že som mala minulý rok zlý, chcela som už od začiatku aby bol tento lepší. Začal sa lepšie, nie som chorá tak, ako už tri roky po sebe, už aj posledné dieťa skončilo výšku, najstarší syn sa bude ženiť a tak som si  splnila z vyplatených peňazí zo životnej poistky svoj ďalší sen.
Práve dnes mi prišiel  vyšívací stroj!
Už pri kúpe šijacieho stroja som rátala s tým, že si dokúpim vyšívací agregát. Z nasporených peňazí som si kúpila! Vyšívací stroj Brother bol za cenu vyšívacieho agregátu. Rozhodovala som sa dosť dlho, no potom som sa rozhodla, že budem mať aj vyšívací  aj šijací stroj, veď pri šití mi môže vyšívací stroj vyšívať, nie?
Dnes po práci som ho rozbalila a prvú skúšku má za sebou.  Musím vymýšľať projekty, kde výšivky použijem. Je to super, teším sa! A potom aj niečo na blogu ukážem.
Prajem všetkým príjemný januára a aj celý zbytok nového roku. Veľa tvorivých myšlienok a ešte viac sily, ktorá vám ich pomôže splniť!

4 komentáre:

 1. Jarmilko, už se těším na nové příspěvky na Tvém blogu. Velká gratulace k novému stroji.
  Dokončila jsi quilt - IBS 2 ??????
  Zdravím. Marie

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zdravím Marie, díki moc za gratuláciu, moc sa zo stroja vytešujem. Žiaľ ešte nemám prvý quilt IBS 2 hotový a druhý som len pozrela a je stále zabalený, nevyfotený, nemám čas a hlavne nemám žiadny poriadny nápad. Dúfam, že sa to tento rok zmení.
   Zdravím. bachovka

   Odstrániť
 2. Prajem veľa zdravia, veľa nápadov a radosti ♥

  OdpovedaťOdstrániť